NUTRIČNÍ PORADENSTVÍ

Eva Blimelová - Výživový poradce pro low carb stravování

Příroda nás určitě nestvořila k tomu, abychom museli počítat kalorie, vážit si jídlo, celý den shánět svačinky a jíst 6x denně po třech hodinách nepřirozenou odtučněnou stravu.

Co je tedy ve skutečnosti zdravá strava? Je potřeba poslouchat moudrou přírodu a nikoli ortodoxní názory či finanční zájmy firem potravinářského průmyslu. Zdravý způsob stravování vychází z naprogramování našich genů, které předurčují, na kterou stravu jsme optimálně nastaveni a tou je zkrátka přirozené jídlo, které máme jíst přirozeným způsobem, tj. když máme hlad.

Mým cílem je ukázat vám logický přístup ke skutečně zdravému a přirozenému způsobu stravování, který vám pomůže nejen zhubnout, ale také zabránit vzniku civilizačních chorob, výrazně zvýšit hladinu energie během celého dne, posílit imunitu, zpomalit stárnutí a zbaví vás závislosti na sladkém či jiných nevhodných potravinách. 

Co nabízím

3 MĚSÍČNÍ PROGRAM

3 osobní konzultace

5 200 Kč

Úvodní konzultace (60-90 minut)

První kontrolní konzultace (60 minut)

Druhá kontrolní konzultace (30 min) 

 

Stravovací plán

Výživová doporučení s recepty a návody v tištěné podobě

 

3 měsíce klientský servis

Emailové konzultace dle potřeby po dobu 3 měsíců

 

 

Platba předem, převodem na účet.
Platební pokyny zasílám po domluvě naší schůzky. 

Co vás čeká

  1. Nejdříve se seznámíme a trochu vás vyzpovídám :-)
  2. Poté vám představím přirozený způsob stravování, který má pozitivní vliv na zdraví, hladinu energie, psychiku, imunitu, stárnutí i vzhled těla a který je v souladu s biologickým nastavením vašich skutečných výživových potřeb.
  3. Pokud řešíte nadváhu, v závěru konzultace vám změřím množství podkožního tuku kaliperem (velice přesný nástroj, kterým se měří tloušťka kožních řas na různých místech na těle). Dále vám změřím tělesné obvody a zvážím vás.
  4. Než se rozloučíme, obdržíte ještě stravovací plán v tištěné podobě se spoustou cenných informací, návodů a receptů.
  5. Přibližně po měsíci si vás pozvu na první kontrolní konzultaci a po třech měsících na druhou, během kterých doladíme detaily a také vás přeměřím.
  6. V průběhu celých třech měsíců máte možnost mě kdykoliv zahrnout dotazy, prostřednictvím online emailové konzultace. Vždy se vám budu snažit odpovědět co nejdříve, nejpozději do 24 hodin.

Místo setkání 

Konzultace probíhají v prostorách Areny PK (V Zářezu 902/4, Praha 5 - hned u zastávky metra Jinonice). 
Lze se také individuálně domluvit na konzultaci u vás doma, v kavárně, v parku nebo na příjemné procházce. 

Kontakty 

V případě zájmu o poradenství mě kontaktujte sms na telefon 775 862 495 nebo mailem na blimelova@seznam.cz. Já se vám při nejbližší příležitosti ozvu, nabídnu vám termíny a domluvíme si datum setkání.

Dohodnutý termín konzultace je možné zrušit minimálně 24 hodin předem, jinak konzultace propadá. Je to standardní postup odborníků v této oblasti, děkuji za pochopení. 

Stručně o mně 

Po absolvování střední zdravotnické školy v oboru všeobecná sestra jsem se rozhodla pro studium biologie a chemie na fakultě UJEP. Můj zapálený zájem o přírodní vědy mě na vysoké škole udržel 3 roky, pak jsem se ale rozhodla vyměnit formální vzdělávání za neformální. Chtěla jsem se zabývat pouze tím co mě baví. Věnovala jsem se biochemii, fyziologii a výživovým potřebám člověka. Tyto znalosti uplatňuji jako nutriční poradkyně již 8 let a výsledky mých klientů mi poskytují neustále dostatek radosti z práce. Deset let jsem také osobní lektorkou pohybu.