-

Učím "cviky" zejména s váhou vlastního těla, jako je přemisťování z různých poloh, visení, lezení, přitahování, běhání, skoky, balancování, chytání, házení, dřepění, chůze po kládě a další pohybové dovednosti. Často také využívám některé prvky z gymnastiky, jógy, bojových umění a pohybových her.  

více zde

                     SEMINÁŘE

Pravidelně pořádám semináře o pohybu a výživě, ve spolupráci s Evou Blimelovou (lektorkou pohybu, nutriční poradkyní pro low carb stravování a duchovní mentorkou). Chtěli bychom vám ukázat jiný pohled na pohyb, stravování i na život. 

více zde 

Nabízím soukromé lekce boxu, thajského boxu a MMA. Tréninky zahrnují nácvik technik úderů, kopů a boje na zemi. Dalšími možnostmi jsou nácvik na lapy nebo sparing. Výuku obohacuji o pohybová cvičení, rozvíjející komplexní motorické dovednosti, jako jsou rychlost, vytrvalost, mobilita, síla, koordinace a stabilita.

více zde 

Příroda nás určitě nestvořila k tomu, abychom museli počítat kalorie, vážit si jídlo, celý den shánět svačinky a jíst 6x denně po třech hodinách nepřirozenou odtučněnou stravu. Co je tedy ve skutečnosti zdravá strava?

více zde