SEMINÁŘE

Pravidelně pořádám semináře o pohybu a výživě, ve spolupráci s Evou Blimelovou (lektorkou pohybu, nutriční poradkyní pro low carb stravování a duchovní mentorkou). Chtěli bychom vám ukázat jiný pohled na pohyb, stravování i na život.  

SEMINÁŘ - NATURAL MOVEMENT & FOOD

Obsah: 

1. Pohyb - Vladimír Vanický 

Budeme se věnovat 3 hodiny pohybu. Získáte zásobník různých pohybových cvičení, rozvíjející všestranné motorické dovednosti a naučíte se jejich provedení. Tento koncept cviků vám výrazně zlepší vaši mobilitu, sílu, koordinaci, obratnost, rovnováhu a zdraví.

Čeká vás protahování, různé druhy lezení, lehká gymnastika, zvedání, skákání, visení, dřepění, pohybové hry atd. A nebojte se, pokud bude něco nad vaše síly nebo schopnosti, ukazuji vždy i jednodušší alternativy, které vás nakonec dovedou k cíli. I ve skupině se vždy snažím o individuální přístup.

Obdržíte také přehledný manuál se všemi cviky.

2. Výživa (low carb) - Eva Blimelová 

Příroda nás určitě nestvořila k tomu, abychom museli počítat kalorie, vážit si jídlo, celý den shánět svačinky a jíst 6x denně po třech hodinách nepřirozenou odtučněnou stravu.

Mým cílem je ukázat vám logický přístup ke skutečně zdravému a přirozenému způsobu stravování, který vám pomůže nejen zhubnout, ale také zabránit vzniku civilizačních chorob, výrazně zvýšit hladinu energie během celého dne, posílit imunitu, zpomalit stárnutí a zbaví vás závislosti na sladkém či jiných nevhodných potravinách. 

Snažím se přednášet velmi srozumitelnou formou, abyste již po jedné hodině získali ucelený přehled o tom, jak se stravovat. 

Základní výživová doporučení s recepty a návody dostanete také v tištěné podobě.


Cena:

Termíny:

1 900 Kč

2. 6. 2018 
10:00 - 15:00
Powerfit - Lužická 1893/9, 12000 Praha, Vinohrady